Wiadomości z Chorzowa

3-go Maja: zmiana w organizacji ruchu tramwajowego

  • Dodano: 2017-11-21 13:30

W związku z pracami torowymi w nocy z 21 na 22 listopada i 22 na 23 listopada zmieni się organizacja ruchu tramwajowego na ul. 3-go Maja w Chorzowie.

Jak informuje na swojej stronie internetowej Komunikacyjny Związek Komunalny GOP w nocy z wtorku na środę i ze środy na czwartek w godzinach od 00:35 do 04:20 planuje wykonać prace torowe na ul. 3-go Maja. W tym czasie zmianie ulegnie trasa przejazdu linii tramwajowej nr 1.

Na czas prac wspomniana linia będzie kursować na trasach Gliwice Zajezdnia – Ruda Śląska Chebzie Pętla oraz Chorzów Metalowców – Katowice Plac Miarki – Zawodzie Zajezdnia – Chorzów Stadion Śląski.

Na odcinku Chorzów Rynek – Ruda Śląska Chebzie Pętla będzie w tym czasie działać autobusowa komunikacja zastępcza T-1, która będzie kursowała zgodnie z rozkładem jazdy tramwajowej linii nr 1, według następujących przystanków:
Chorzów Rynek – Chorzów Metalowców (przystanek autobusowy) – Chorzów Targowisko – Chorzów Styczyńskiego – Chorzów Wodociągi – Chorzów Szarlociniec – Chorzów Pokoju – Piaśniki Skrzyżowanie – Piaśniki Szpital – Lipiny Kościół – Lipiny Targowisko – Lipiny Zakład Silesia – Chebzie Pawła – Chebzie Pętla.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również