Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

ACL-MED - Sklep Medyczny blisko Ciebie

  • Dodano: 2017-03-01 11:45

W naszym mieście powstał nowy Sklep Medyczno-Ortopedyczny ACL-MED. Jest w gronie naszych klientów.

Mieści się on przy ulicy Dąbrowskiego 48 tuż naprzeciwko oddziału ZUS. Można tam znaleźć wszelkie produkty zarówno ortopedyczne jak i zaopatrzenie w środki pomocnicze. ACL-MED posiada bogaty wybór wózków inwalidzkich, balkoników, materacy przeciwodleżynowych, ortez, gorsetów, wkładek ortopedycznych oraz pieluchomajtek, krzesełek toaletowych i prysznicowych. Sklep jest otwarty na potrzeby swoich klientów.

Nasz sklep powstał z myślą o zdrowiu pacjenta oraz profesjonalnym doborze sprzętu. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i staramy się im sprostać. Prowadzimy darmowy dowóz pieluch do domu klienta – mówią wyspecjalizowani pracownicy.

Ciekawą alternatywą jest także możliwość wypożyczenia sprzętu medycznego dla osoby potrzebującej. Łóżko czy wózek inwalidzki – kwota kupna takich sprzętów często przewyższa nasze możliwości. Wystarczy przyjść do sklepu ACL-MED i uzgodnić szczegóły dogodnego wypożyczenia.

Sklep jest partnerem programu „Chorzów 60+”. Dzięki temu w ACL-MED można otrzymać zniżki na podstawie okazania chorzowskiej karty seniora.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na Facebooka sklepu lub do odwiedzenia prezentacji firmy w celu znalezienia szczegółów.

ACL-MED - Sklep Medyczny blisko Ciebie

Redakcja
źródło: Redakcja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.