Wiadomości z Chorzowa

Adam Gessler zainaugruował VI edycję Chorzowskich Smaków

  • Dodano: 2012-09-03 16:00
Pokazem kulinarnym prawdziwego mistrza kuchni - Adama Gesslera, rozpoczął się drugi etap VI edycji konkursu "Chorzowskie Smaki".
 
 
1 września na placu pod Pocztą Główną przy ul. Wolności w Chorzowie mieszkańcy miasta mogli skosztować przysmaków przygotowanych przez szefów kuchni chorzowskich restauracji, biorących udział w konkursie. Konkurs „Chorzowskie Smaki” na stałe zagościł w kalendarzu chorzowskich imprez. Jego celem jest promocja zarówno chorzowskich gastronomów, jak i samego Chorzowa jako miejsca smacznej i urozmaiconej kuchni.
 
 
Kapituła konkursu, której przewodniczy Zastępca Prezydenta Miasta ds. Gospodarczych, z nadesłanych przez restauratorów zgłoszeń wybiera "Potrawy Roku" w trzech kategoriach. W tegorocznej edycji Chorzowskich smaków, zgłoszone dania konkurować będą, podobnie jak w latach ubiegłych, w trzech kategoriach – przystawce w odsłonie na zimno lub na ciepło, daniu głównym oraz w nowej kategorii – „na słodko”. Przez cały wrzesień odwiedzający restauracje biorące udział w konkursie będą mogli spróbować konkursowych dań za 50% ceny, wziąć udział w głosowaniu internetowym na www.chorzowskiesmaki.pl i wygrać nagrodę. Ogłoszenie wyników odbędzie się podczas uroczystej gali na początku października. Zachęcamy do czynnego udziału w konkursie.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Grimmi

    Jak to jest możliwe, że organizatorzy zaprosili Adama Gesslera- człowieka skompromitowanego licznymi oszustwami, ściganego przez kilkunastu wierzycieli, który dorobił się brandu i pieniędzy na nieszczęściu osób, które mu zaufały?! Przecież ten człowiek ma na swoim koncie wyroki za przestępstwa i nakazy zapłaty na ponad 30 milionów złotych! Jest winien pieniądze m. in. ZUS i Urzędom Skarbowym! Nie płacił pracownikom, dostawcom, właścicielom lokali, które wynajmował! Jak organizatorzy "Smaków Chorzowa" mogli to zignorować?! Czyżby przejęli metody TVP, która finansowała tego hochsztaplera? Adam Gessler uciekł z Warszawy, gdzie został spalony przez swoje oszustwa a teraz robi interesy w Krakowie i Katowicach jak gdyby nigdy nic! Kto mu płaci za udział w "Smakach Chorzowa"?! Przecież on oficjalnie nie ma żadnego majątku i żadnych dochodów! To istny skandal!!!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również