Wiadomości z Chorzowa

Benefis Mirka Szołtyska hitem! Koncert odbędzie się w dwóch turach

  • Dodano: 2019-12-13 18:30

Wyjątkowy koncert jubileuszowy Mirka Szołtyska okazał się hitem! Koncert odbędzie się w dwóch turach – 18 stycznia o 15:00 i 18:00.

Benefis Mirka Szołtyska z uwagi na ogromne zainteresowanie odbędzie się w dwóch godzinach. Dodatkowy koncert rozpocznie się o godzinie 15:00 w sobotę 18 stycznia.

Sprawdź szczegóły koncertu i dołącz do wydarzenia!

 

Bilety

Chcesz wziąć udział w jubileuszowym koncercie Mirka Szołtyska? Kup bilety w cenie 60 zł (parter) lub 50 zł (balkon) w kasie Chorzowskiego Centrum Kultury lub na stronie internetowej ChCK.

 KUP BILET!

Potrzebujesz więcej informacji lub chcesz zarezerwować miejsce? Napisz na adres Sabina@chck.pl lub zadzwoń na jeden z wymienionych numerów: 32 349 78 67, 32 349 78 65, 32 349 78 63.

(fot. TVS)

Mirek Szołtysek – orędownik śląskiej muzyki

Fani śląskiej muzyki nie mogą go nie znać. Od 30 lat tworzy muzykę o Śląsku, po śląsku i dla Ślązaków. „Wspomnienie o Józku”, „Dej sie pocałować” czy „Romantyczno noc” to tylko niektóre z hitów, dzięki którym artysta jest rozpoznawalny nie tylko na Śląsku, ale i w całym kraju i uwielbiany przez słuchaczy.

Cały koncert będzie wyjątkowy – wykonawcy oraz publiczność – mówi Mirek Szołtysek. – Zatrzymam się teraz na wykonawcach. Nie ma ich zbyt wielu, ale wybrałem tych, którzy są moimi przyjaciółmi i prawdziwymi artystami na scenach śląskich, polskich i światowych. A co potrafią, sami ocenicie.

PRZECZYTAJ CAŁY WYWIAD Z ARTYSTĄ!

Benefis Mirka Szołtyska – dodatkowa godzina!

Już 18 stycznia Mirosław Szołtysek będzie świętował 30 lat pracy artystycznej, a w tym 20 lat z zespołem Wesołe Trio. Wyjątkowy koncert jubileuszowy zaplanowany na 18:00 cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że postanowiliśmy stworzyć dodatkowy koncert.

Dodatkowy koncert Mirka Szołtyska odbędzie się tego samego dnia, tj. 18 stycznia – o godzinie 15:00 w Chorzowskim Centrum Kultury (ul. Henryka Sienkiewicza 3, Chorzów). Koncert będzie rejestrowany telewizyjnie.

 

Kto zagra?

Prócz największych hitów Mirosława Szołtyska, uczestników koncertu czekają liczne występy gościnne:

Edward Simoni

Jacek Silski

Andrzej Skaźnik

Darek Band

 

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Antytalent

    Michael Jackson z Hajduk

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.