Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

"Bezpiecznie kibicuję - mądrze dopinguję - młody kibic"

  • Dodano: 2016-02-12 07:45, aktualizacja: 2016-02-11 16:21
W hali sportowej MORiS w ramach V edycji programu „Bezpiecznie kibicuję – mądrze dopinguję – młody kibic”, uczniowie z chorzowskich gimnazjów rywalizowali ze sobą o najlepszy doping i oprawę meczu piłki nożnej. W składzie jury między innymi zasiadła policjantka z komendy.
 
 
Wczoraj w ramach programu "Bezpiecznie kibicuję– mądrze dopinguję – młody kibic”, w hali sportowej Moris przy ulicy Dąbrowskiego, uczniowie z Gimnazjum 2, 8, 9  i Dwujęzyczne wzięli udział w międzyszkolnych rozgrywkach piłkarskich. Podczas tego spotkania nastolatkowie rywalizowali ze sobą o najlepszy i kulturalny doping oraz oprawę meczu. Były okrzyki, tańce i cheerleaderki. Na ławce sędziowskiej, oprócz przedstawicieli Urzędu Miasta i Straży Pożarnej zasiadła policjantka z chorzowskiej komendy. Jury w czasie meczów oceniło flagę, prezentację, zachowanie uczestników oraz doping, a rywalizację oglądali między innymi Zastępca Prezydenta Miasta Chorzów mgr  Marcin Michalik i I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Chorzowie podinsp. Andrzej Zbierański.
 
 
Program "Bezpiecznie kibicuję - mądrze dopinguję - młody kibic”  powstał w  Wydziale Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności Urzędu Miasta Chorzów przy współpracy z chorzowską komendą, Komendą Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej i Klubu Sportowego "Ruch Chorzów" S.A. Program ten zajął drugie miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Bezpieczeństwo imprez masowych” ogłoszonym przez MSWiA w 2011 roku i do nadal jest kontynuowany w chorzowskich gimnazjach.

Najnowsze informacje z Chorzowa w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.