Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Bezpłatne kursy językowe i zawodowe

 • Dodano: 2016-06-03 07:15, aktualizacja: 2016-06-03 07:20
Kurs na prawo jazdy kategorii B, szkolenia zawodowe i nauka języków – to bezpłatna oferta skierowana do chorzowian nie mających stałego zatrudnienia.
 
 
Ośrodek Pomocy Społecznej prowadzi rekrutację do programu współfinansowanego przez Unię Europejską: „Stawiamy na zmiany”. Z pakietu szkoleń i kursów skorzystać mogą mieszkańców w Chorzowie w wieku od 18 do 64 lat,  którzy chcą poprawić swoją sytuację zawodową. Udział w projekcie jest bezpłatny i nie wymaga on rejestracji w Powiatowym Urzędzie Pracy.
 
 
– Dla każdej osoby przygotujemy pakiet szkoleń, dostosowany do indywidualnych potrzeb – zapewnia Halina Bulanda z chorzowskiego OPS-u. – To dobra okazja, żeby zdobyć nowe umiejętności i potwierdzić kompetencje cennym certyfikatem – dodaje Halina Bulanda. W szerokiej ofercie szkoleń objętych programem znalazł się m.in. kurs na pracownika administracyjnego, asystenta osoby niepełnosprawnej, czy operatora wózków widłowych. Uczestnicy projektu będą mogli skorzystać także z darmowej pomocy prawnika i psychologa. – Do udziału w projekcie zapraszamy także młodych rodziców - podczas zajęć zapewnimy opiekę nad dzieckiem, a także konsultacje u logopedy – zachęca koordynatorka programu. 
 
 
Szczegółowych informacji dot. projektu „Stawiamy na zmiany” udziela Ośrodek Pomocy Społecznej, przy ul. Powstańców 70, tel. 32 733 03 24

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

 • Os uczestnicząca w projekcie

  Witam chciachciałbym spytać kiedy ruszy prawo jazdy kategkategorii n miało ruszać w październiku listopadzie 2016 a do tej pory cisza . Czy to ten kurs ruszy czy to zerowanie I wyludzenie i sprawa dla organów i mediów?

  • Os uczestnicząca w projekcie
   2017-02-27 14:09
  • Ocena:
  • odpowiedz
 • Asia

  Witam chcialam sie zapytac czy kurs na prawo jazdy jet u was za darmo?i od kiedy trwa nabor?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.