Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Darmowy kurs samoobrony dla kobiet - 20 wolnych miejsc

  • Dodano: 2016-10-26 08:30, aktualizacja: 2016-10-26 09:18

Urząd Miasta Chorzów, Wydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności Urzędu Miasta Chorzów zaprasza do wzięcia udziału w IX edycji programu „Samoobrona kobiet”.

Celem programu jest włączenie mieszkańców miasta do działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa poprzez zapoznanie kobiet uczestniczących w kursie z podstawowymi informacjami z zakresu wiktymologii i prewencji kryminalnej, ćwiczenie wybranych elementów samoobrony – kształtowanie właściwych postaw i zachowań w sytuacjach zagrożenia, minimalizacja strachu w stanach zagrożenia, odpieraniem ataku oraz podniesienie ogólnej sprawności fizycznej oraz zapoznanie z umiejętnością udzielenia pierwszej pomocy.

Zajęcia kursu samoobrony kobiet będą odbywać się w sali Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie przy ulicy Odległej 5. Program rozpocznie się 26 października, a zakończy 16 grudnia. Zajęcia odbywać się będą w środy i w piątki w godzinach 18.00 – 19.30. Zgłoszenia należy przesłać najpóźniej do 21 października  drogą elektroniczną na adres: e-mail: zk@chorzow.eu po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.


Uwagi:
1. Liczy się kolejność zgłoszeń;
1. Przewidywana liczba uczestniczek kursu samoobrony – 35 osób;
2. Szczególnie zapraszamy do udziału kursie samoobrony kobiet kandydatki, które będą uczestniczyć w zajęciach po raz pierwszy.

Karta zgłoszeniowa


Źródło: UM Chorzów

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • ChS

    26.10 piszecie artykuł, że do 21.10 można się gdzieś zgłaszać...

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.