Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Dni Otwarte CityFit Chorzów AKS

  • Dodano: 2017-11-06 13:15, aktualizacja: 2017-11-08 07:20

Już o północy z 8 na 9 listopada nastąpi otwarcie pierwszego w Chorzowie klubu fitness polskiej sieci CityFit.

Zlokalizowany w Centrum Handlowym AKS klub wyróżnia się nowoczesnym sprzętem, dostępnością przez całą dobę oraz atrakcyjną ceną karnetów – zwłaszcza w przedsprzedaży. Z ofertą klubu można zapoznać się podczas rozpoczynających się Dni Otwartych.

Klub znajduje się w Centrum Handlowym AKS (ul. Parkowa 20). Czynny będzie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. We wnętrzu o powierzchni 2050 mkw. znajdzie się szeroki wybór nowoczesnego sprzętu i akcesoriów prestiżowych marek takich jak TechnoGym, Training Show Room, Matrix, Escape Fitness. Nowoczesna przestrzeń treningowa podzielona została na 10 ergonomicznych stref, a klubowicze nie będą musieli pamiętać o noszeniu kart, gdyż wejście będzie możliwe na skan wybranych punktów na mapie palca. Ćwiczyć będzie można już od 16. roku życia - indywidualnie, pod opieką trenera personalnego oraz na grupowych zajęciach fitness.

Najkorzystniej w przedsprzedaży
W ofercie przedsprzedażowej (do 8 listopada!) miesięczny karnet open do CityFit Chorzów AKS kosztuje jedynie 49,95 złotych. Sieć nie wymaga podpisywania długoterminowej umowy, a opłata wpisowa wynosi 0 złotych. Dodatkowo, osoby, które zapiszą się do klubu przed oficjalnym otwarciem mają szansę na wygranie Toyoty Aygo.

Już teraz Dni Otwarte
Klub można poznać podczas dni otwartych. Od 3 do 8 listopada w godzinach 12.00 – 20.00 chorzowski CityFit jest do dyspozycji wszystkich zainteresowanych, którzy mogą obejrzeć wnętrza, zapoznać się z ofertą, porozmawiać z trenerami oraz zapisać na preferencyjnych warunkach.


Niezależnie od tego czy ćwiczą Państwo regularnie, mieliście dłuższą przerwę czy też będzie to Wasza pierwsza przygoda z fitnessem, gorąco zapraszam do CityFit. Gwarantujemy świetny trening na naprawdę konkurencyjnych warunkach. Nasza sieć słynie też z doskonałej atmosfery i również w Chorzowie zadbamy o to, aby klub stał się miejscem, do którego będą Państwo przychodzić z przyjemnością. – mówi Marcin Kijek, manager klubu.

Szczegółowe informacje oraz zakup karnetów: http://chorzow.cityfit.pl/

Lokalizacja: Centrum Handlowe AKS, Chorzów, ul. Parkowa 20
Oficjalne otwarcie klubu: o północy 8/9 listopada 2017
Bezpłatne dni otwarte: 3-8 listopada w godzinach 12.00 – 20-00
Więcej informacji: www.cityfit.pl

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • nnnn

    czemu usuwacie wpisy

  • HHHH

    HALO MAMY LISTOPAD A WY PAZDZIERNIK

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.