Wiadomości z Chorzowa

Dwie kurtyny wodne pojawiły się na ulicach Chorzowa

  • Dodano: 2022-06-29 17:00

Tropikalne upały nie odpuszczają, więc każda chwila ochłody jest na wagę złota. W Chorzowie można się trochę schłodzić przy kurtynach wodnych, które ustawiono na ulicach miasta.

Dwie kurtyny chłodzą chorzowian

Od kilku dni w naszym województwie jest naprawdę upalnie. W wielu punktach Chorzowa słupki termometrów znacznie przekraczały 30 stopni Celsjusza. Niestety w kolejnych dniach może być jeszcze cieplej. Długie przebywanie na słońcu może szkodzić. Unikać tego powinny szczególnie osoby starsze i małe dzieci. Jeśli zaś podczas upału planujemy spędzić na zewnątrz kilka godzin, powinniśmy się odpowiednio zabezpieczyć. Podstawa to butelka z wodą i znajomość miejsc, w których ustawiono kurtyny wodne.

W Chorzowie ustawiono dwie kurtyny. Pierwsza z nich stanęła na rogu ul. Wolności i Jagiellońskiej, druga natomiast przy ul. Granicznej. W obydwu lokalizacjach są one czynne od 11:00 do 17:00.

Skorzystacie z chorzowskich kurtyn? 

Komentarze (2)    dodaj »

  • Lord

    Ważne że w rynku miły chłód xdGratulacje dla rządzących za myślenie

  • Ręce opadają

    No super, reszta może zdychać z ciepła. W innych miejscach też mieszkają ludzie! Może by tak postawić przy blokowiskach, tam jest najcieplej ,bo setki ludzi mieszkają na małych powierzchniach . I jakiś basen by się wreszcie przydał!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.