Wiadomości z Chorzowa

Finansowa katastrofa Ruchu Chorzów - czy klub upadnie?

  • Dodano: 2016-12-03 11:45

Wciąż nie ma porozumienia między Ruchem Chorzów a władzami miasta. Klub, który od dawna balansuje nad finansową przepaścią, nie spłacił w terminie pożyczki udzielonej mu przez miasto za pośrednictwem Centrum Przedsiębiorczości.

Na domiar złego niedawno okazało się, że eRka (znak klubowy), która według dokumentów stanowi zabezpieczenie tej pożyczki, widnieje również jako zabezpieczenie wcześniej zaciągniętych zobowiązań Ruchu Chorzów.

Władze miasta nie kryją poirytowania i grożą rozwiązaniem umowy, a to oznaczałoby najkrótszą drogę niebieskich do upadłości. Od czwartku trwają negocjacje między radą nadzorczą HKS i miastem, ale ostateczne decyzje mają zapaść w poniedziałek. O sprawie będziemy informowali na bieżąco. 

grafika: m.ruchchorzow.com.pl

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • kochamruch

    dawajcie im kase dalej, a wybory niedaleko, pewnie mieszkańcy jak utopicie jeszcze z 20 milionów , a może uda sie nawet 40 milionów ,to was poprą bo chcą miec wspaniały klub...takie wrzody przecina sie od razu , a nowa tkanka wyrośnie ładna i świeża albo zarośnie ochydnie i wtedy będzie wiadomo co to warte

  • papay

    to efekt amatorów, którzy chcą lekką "rączką" brać NASZĄ kasę. Zero tolerancji dla takich nieudaczników.

  • nick

    I dobrze, sa jakieś granice

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.