Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Gastrofaza w Parku Śląskim

  • Dodano: 2017-08-27 13:30

Jeszcze tylko do 20:00 można skorzystać z oferty Food Trucków, które od piątku kuszą pysznym jedzeniem pod Halą Kapelusz. Trwa Food Park Festiwal!


Przez ostatnie 3 dni w Parku Śląskim smakosze mieli swoje święto, świetna pogoda, mimo drobnych opadów w sobotę, sprowadziła tłumy by raczyły się mniej lub bardziej znanymi potrawami. Czego można było spróbować? Od frytek przez burgery, zapiekanki owoce w czekoladzie i lody, aż po bycze jądra! Event potrwa jeszcze tylko do wieczora, więc osoby które jeszcze nie spróbowały dań z wędrownych restauracji muszą się spieszyć.

Pod Halą Kapelusz rozstawili się m.in. Jadło na kółkach - Wyśmienite i autorskie HotDogi, Walenty Kania "Kuchnia dla odważnych",  Easy Rider - Jedyne w swoim rodzaju QUESADILLAS, Żarełko u Babki Zapiekanki - Tradycyjne Zapiekanki, wusztzkarryy - Kiełbas jest wiele ale wuszt jest ino jeden!, Curry On - Pyszne CURRY w kilku odsłonach, Vegeneration - Vege FoodTruck, Dim Sum Truck - Orientalne Pierożki, Los Santos Bar - Kuchnia Świata, Przystanek Ogień i Dym - Kuchnia KOREAN BBQ, Fragola - Świeże Owoce w Czekoladzie, Choco Kebab Śląsk - Włoski Słodki Kebab i wiele innych.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z drugiego dnia Food Park Festiwal!

Najnowsze informacje z Chorzowa w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.