Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Konsultacje społeczne w Komisariacie Policji II w Chorzowie

  • Dodano: 2016-02-17 08:15, aktualizacja: 2016-02-17 08:16
W miniony poniedziałek i wtorek odbyły się konsultacje społeczne, w których uczestniczyli m.in mieszkańcy Chorzowa. Przypominamy, że konsultacje zostały zaplanowane w różnych dzielnicach miasta i mają na celu utworzenie map zagrożeń bezpieczeństwa.
 
 
Na minionych konsultacjach społecznych Komendant Komisariatu Policji II w Chorzowie komisarz Tomasz Oczkowicz, scharakteryzował oraz przedstawił założenia tworzonych map zagrożeń. Powinny one zawierać - poza danymi statystycznymi i wynikami badań opinii społecznej - wnioski z debat i konsultacji społecznych. Przybyli mieszkańcy oraz  przedstawiciele wielu zaproszonych instytucji, dzielili się swoimi spostrzeżeniami, obawami, a także koncepcjami na temat tworzonych map zagrożeń. Obecni na spotkaniu Chorzowianie mieli możliwość zapoznać się ze stanem bezpieczeństwa  swojego miasta za rok ubiegły.
 
 
Przypominamy o możliwości wzięcia udziału w zaplanowanych konsultacjach, których harmonogram przedstawia się następująco :
  • 17.02.2016r. godz. 10.00- Sala Sesyjna Urzędu Miasta Chorzów-  Spotkanie poświęcone mapie zagrożeń na terenie miasta Chorzów.
  • 18.02.2016r. godz. 12.00 – Komisariat Policji II w Chorzowie, ul. Moniuszki 11 -  Spotkanie poświęcone mapie zagrożeń na terenie podległym komisariatowi II.
  • 19.02.2016r. godz. 16.00 –  Zespół Szkół Specjalnych nr 2 ul.  Dyrekcyjna 3 -  Spotkanie poświęcone mapie zagrożeń na terenie podległym komisariatowi I.
Debaty są okazją do dyskusji, podczas której przedstawiciele różnych środowisk podzielą się doświadczeniami płynącymi z dotychczasowego funkcjonowania lokalnych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa.
 
 
O kolejnych terminach debat będziemy informować Państwa na bieżąco.

Najnowsze informacje z Chorzowa w Twojej skrzynce e-mail.

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Następna informacja

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.