Wiadomości z Chorzowa

Krzysztof Rutkowski włączył się w poszukiwania zaginionego Łukasza Porwolika

  • Dodano: 2019-08-13 08:30, aktualizacja: 2019-08-13 08:56

Łukasz Porwolik zaginął 3 sierpnia. Od tego czasu rodzina ani przyjaciele nie mieli z nim żadnego kontaktu. Mężczyzny szuka policja, jednak na razie bez skutku. W sprawę zaangażował się Krzysztof Rutkowski. Wczoraj w Katowicach odbyła się konferencja prasowa, podczas której detektyw poinformował, że ta sprawa może mieć charakter kryminalny.

Łukasz Porwolik ostatni raz był widziany 3 sierpnia w Świętochłowicach w rejonie ul. Górnej 21, gdzie sprzedał swój samochód, po czym oddalił się w nieznanym kierunku i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Nie wiadomo, co stało się z mężczyzną, ale według Krzysztofa Rutkowskiego nie można wykluczyć udziału osób trzecich.

- Bierzemy pod uwagę dwa warianty: szukamy Łukasza żywego, drugi - szukamy ciała Łukasza. Z informacji, które uzyskaliśmy, Łukasz mógł mieć kontakt z tzw. kibolami z Wisły Kraków. Zaginięcie Łukasza Porwolika może mieć wątek kryminalny - mówił podczas wczorajszej konferencji Krzysztof Rutkowski.

Henryk Porwolik - ojciec Łukasza prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą mieć wiedzę, gdzie przebywa obecnie zaginiony mężczyzna.


Rysopis zaginionego: wiek 35 lat, wzrost 180 cm, krępa budowa ciała, włosy ciemne krótkie, oczy ciemne, nos prosty, uzębienie - pełne, uszy normalne, zarost - broda. Znaki szczególne: tatuaże na ramieniu i łydce.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chorzowie pod nr tel. (32) 7715-255 bądź z najbliższą jednostką policji pod nr tel. 112 - mówią chorzowscy policjanci.
 


Źródło: Redakcja

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.