Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Ładne rzeczy w MDK Batory

  • Dodano: 2017-04-10 08:30, aktualizacja: 2017-05-09 14:40

Niedziela w Miejskim Domu Kultury Batory stała się czasem dla prezentacji rękodzieła. Oprócz typowo świątecznych ozdób można było zaopatrzyć się w ręcznie wykonaną biżuterię, dekoracje dla domu i odzież.

Skorzystać z oferty Jarmarku można było od godziny 10:00. Przy wejściu na klientów czekała nowość – kosz z losami, w których ukryte były niespodzianki w postaci rabatów na wybranych stoiskach, upominki i wiele innych atrakcji. Dla dzieci stworzono kącik zabaw połączony z warsztatami plastycznymi.

O 13:00 widzowie mogli podziwiać występy dziecięcych zespołów tanecznych. Wystąpili m.in. grupa SHAKE A LEG i Balerinki ze Szkoły Podstawowej nr 32, a także You Know działające przy MDK Batory.

Zgodnie ze słowami organizatorów ideą Jarmarku Rzeczy Ładnych jest stworzenie atrakcyjnego miejsca spotkań twórców ogólnie pojętego rękodzieła oraz odbiorców niepowtarzalnych ozdób.

Podczas XIX Jarmarku Rzeczy Ładnych w MDK Batory pojawili się: LETYCJA odzież ręcznie malowana z Sosnowca, ARTREM MAJAS Tamara Stromczyńska z Katowic, CERAMIKA IZABELA LANGE-SKOWRONEK z Piekar Śląskich, CośCosie z Zatoru, Pulchra z Wrocławia, Ewa Blu z Katowic, Ewa Blu z Katowic, Szyszka z Makiem z Opola, F.P.H JUST-ART z Kłobucka, HANDMADE BY EWA z Tarnowskich Gór, Klub "Ewa" MDK Batory z Chorzowa, Galeria Kartek ARSownia Sylwia Muskalska z Gliwic, Beeleco z Krakowa, Silesia Art Lab i Smyk na pokładzie z Katowic, Pisanki wykonane metodą decuopage z Bojszów Nowych, Galeria Koral-Art Anna Oszytko z Opola, Kinga Pawłowicz - DecoBajka z Krakowa, Little Love for crafts boutique z Piekar Śląskich, www.IglaZaNitka.pl z Gliwic, IT JAGODA Stanisław Świerczyński z Dąbrowy Górniczej, ArtCeramic Janusz Góralczyk z Wręczycy Wielkiej, Pracownia Działań Twórczych z Chorzowa, Pracownia Ceramiki Artystycznej i Galeria AMFORA Anna Rupik-Kalus z Kalet, Kreatywny kącik z Częstochowy, Fabricate z Warszawy, Rękodzieło Urszula Biela z Krakowa, Limoni-art Ewelina Małecka z Siemianowic Śląskich, FIDES Rękodzieło Monika Stanowska z Rudy Śląskiej, Home Space z Pyskowic, Dorota Klobucar z Rogoźnika, Sklep Scrap.com.pl z Katowic, Ruda Sowa Rękodzieło od serca z Ożarowic, Marta Baron MartArt z Rybnika, Katarzyna Bienia z Pyskowic, @ani_dekor z Żor, Lupoo Ceramika z Katowic, Firma CELINA Cecylia Jasiołek ze Świętochłowic, Rękodzieło artystyczne z Sosnowca, Ancymonka rękodzieło dla małych i dużych z Chorzowa, Kraina rękodzieła z Kasiny Wielkiej, Ewa Lisowska z Żor, Pracownia Artystyczna Angelika z Myszkowa, F.P.H.U. Salon bombek "Elf" z Bieżenia, Aleksandra Setna Made by hand z Częstochowy, Dorota Pochopień z Katowic.

Organizatorami Jarmarku Rzeczy Ładnych są Miejski Dom Kultury Batory i Aleksandra Kajewska „Luna-Art”.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotogalerii z Jarmarku Rzeczy Ładnych!

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.