Wiadomości z Chorzowa

Magda Gessler i jej „Kuchenne Rewolucje” w Chorzowie. Bistro ĄĘ przeszło metamorfozę

 • Dodano: 2022-08-08 14:30

Słynna polska restauratorka, Magda Gessler, wraz z produkcją programu „Kuchenne Rewolucje” zawitała do Chorzowa. Za jej sprawą bistro ĄĘ zmieniło się w bistro Brylancik.

Wizyta Magdy Gessler w Chorzowie

Bistro ĄĘ, znajdujące się przy ulicy Żołnierzy Września 20, w Chorzowie II, postanowiło zaprosić do siebie Magdę Gessler. W ramach programu „Kuchenne Rewolucje”, polska restauratorka odmieniła oblicze lokalu. Bistro zmieniło nazwę na Brylancik. Magda Gessler zmodyfikowała menu, jednak pozostało w nim wiele dań serwowanych w bistro przed przyjazdem restauratorki. 

- Bistro Brylancik dawne ĄĘ w Chorzowie działają do ostatniego gościa, drzwi są zawsze otwarte!! Czekają na Was z cudownym menu! Co zjecie?? Obłędny schabowy!!!!! Wybitne kacze udko!!!! Żur!!!! Brylanty najlepiej błyszczą w świetle świeć - przekonaj się na własne oczy. Jest pysznie, smacznie, jakość godna prawdziwych brylantów!!! Zapraszam Magda - czytamy w mediach społecznościowych Magdy Gessler.

„Kuchenne Rewolucje” w bistro w Chorzowie będzie można obejrzeć na antenie TVN jesienią, podczas emisji nowego sezonu programu.

To już drugie "Kuchenne Rewolucje" w Chorzowie

Magda Gessler miała już okazję pomagać innej, chorzowskiej restauracji. Gwiazda telewizji TVN przeprowadzała rewolucję w pizzerii Amore Mio, która zmieniła nazwę na Fest Bar. Niestety, tej rewolucji nie można zaliczyć do udanych - lokal upadł, a w jego miejscu powstało Bistro Verona.Czy bistro Brylancik czeka podobny los? Przekonamy się za jakiś czas!

Zobacz także

Komentarze (4)    dodaj »

 • Ii

  Różnie to bywa. Niektóre lokale się bronią bo dobre jedzenie i nie za drogo. Na początku ludzie walą drzwiami i oknami dlatego Pani Madzia przyjeżdża po ok 5 tygodniach, gdyby przyjechała po pół roku to na drzwiach kartka "do wynajęcia". Mam nadzieję że _nasz" lokal się obroni. Życzę Powodzenia!

 • GastroFaza

  To teraz czekać kiedy zamknięcie. Nie życzę źle ale ta kobieta to antyreklama dla tych lokali.

 • Erka

  Ciekawe a w kato po jej wiazycie lokal na koszutce radzi sobie doskonale

 • Ginter

  Tego bym nie powiedział, piszesz tak a pojęcia o temacie nie masz.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.