Wiadomości z Chorzowa

Metropolitalna Wielkanoc dla Samotnych

  • Dodano: 2020-04-02 08:15, aktualizacja: 2020-04-02 06:59

W związku z powszechną walką z rozprzestrzeniającym się koronawirusem wprowadzono obostrzenia nie pozwalające na organizację spotkań masowych, takich jak Śniadania Wielkanocne dla Samotnych organizowane przez fundację Wolne Miejsce.

Wobec powyższego zarząd fundacji i jej wolontariusze rozpoczęli przygotowania do alternatywnej formuły wspólnego przeżycia Niedzieli Wielkanocnej z osobami samotnymi. Sztab fundacyjnych ochotników zamierza odwiedzić samotne osoby z metropolitalnych miast w niedzielę 12 kwietnia br. dostarczając im wielkanocne śniadania do domów. 

W trakcie pracy i służby w dowożeniu, wolontariusze będą przestrzegali wszystkich zaleceń związanych z ochroną higieniczną, by zabezpieczyć siebie samych i obdarowanych przez fundację. 

Dzięki współpracy z mediami ma szansę odbyć się na żywo specjalny program społeczny pt. Śniadanie Wielkanocne dla Samotnych – połączeni wspólnym posiłkiem i mediamiW jego trakcie, zaproszeni przez fundację goście, będą mieli okazję złożyć wszystkim telewidzom i słuchaczom życzenia i zjeść wspólnie to samo śniadanie wielkanocne, którym zostały obdarowane samotne osoby z miast partnerskich.

Zgłoszeń można dokonywać do dnia 8 kwietnia br. za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie www.wolnemiejsce.pl lub poprzez automatyczną infolinię (32 723 28 28).

Metropolitalna Wielkanoc dla Samotnych

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.