Wiadomości z Chorzowa

Miodowe Arcydzieła: Podziel się Swoim Przepisem w Konkursie „Miodowe Maszkety”

  • Dodano: 2024-06-11 08:45, aktualizacja: 2024-06-11 08:56

Z okazji zbliżającego się Dnia Miodu, Muzeum Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie zaprasza wszystkich miłośników kulinariów do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie kulinarnym. Jeśli macie w domu przepis na niebanalne danie wytrawne lub pyszny deser z miodem w roli głównej, ten konkurs jest dla Was!

Konkurs „Miodowe Maszkety” – Podziel się Swoim Przepisem

Czy w Waszej kuchni króluje miód? A może znacie przepis, który od lat zachwyca rodzinę i przyjaciół? To doskonała okazja, aby podzielić się swoimi miodowymi inspiracjami i wygrać smakowite nagrody! Najciekawsze i najbardziej kreatywne przepisy zostaną nagrodzone wspaniałymi miodowymi przysmakami. To wyjątkowa okazja, aby nie tylko podzielić się swoim talentem kulinarnym, ale również wzbogacić swoją spiżarnię o lokalne i pyszne produkty z miodem.

Jak wziąć Udział w Konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie „Miodowe Maszkety”, wystarczy przygotować przepis na danie wytrawne lub słodycz, którego głównym składnikiem jest miód. Oto szczegółowe wytyczne:

Stwórz Przepis:

  1. Przygotuj przepis na danie słone lub słodkie z miodem jako głównym składnikiem.
  2. Opisz swoje danie w maksymalnie 500 znakach (ze spacjami). W opisie zawrzyj również informacje o pochodzeniu przepisu – czy jest to receptura rodzinna, inspirowana tradycją, czy może własny, kreatywny pomysł.

Zgłoszenie:

  • Przesyłaj swój przepis w formie elektronicznej na adres email: promocja@muzeumgpe-chorzow.pl.
  • Możesz również dostarczyć przepis w formie papierowej do Muzeum lub przesłać go pocztą (z dopiskiem „Miodowe Maszkety”) wraz ze zdjęciem dania.
  • Alternatywnie, możesz nagrać krótki film (maksymalnie 5 minut, w formacie avi lub mp4), na którym prezentujesz swój przepis.

Formularz Zgłoszeniowy:

Do zgłoszenia koniecznie dołącz wypełniony formularz zgłoszeniowy. Wszystkie potrzebne informacje oraz formularz znajdziecie na stronie Muzeum. 
 

Weronika MyszkaWeronika Myszka
Źródło: Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny” / fot. Freepik

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również