Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Mistrz kierownicy ucieka po DTŚ [WIDEO]

 • Dodano: 2018-02-02 13:30

W środowe popołudnie kierowca poruszający się po chorzowskiej DTŚ chciał poczuć się jak Daniel Morales z serii filmów TAXI. Mamy wideo ze zdarzenia!

Gdyby bezmyślność niektórych kierowców mogła fruwać, latałaby wysoko. W środę kierujący BMW postanowił przejechać w ciągu kilku sekund trzy pasy ruchu naraz, z dużą prędkością wpycha się na zjazd, po czym doprowadza do kolizji i wpycha inny pojazd na skarpę DTŚ (okolice salonu meblowego Bodzio).

Całe zajście zostało zarejestrowane przez samochodową kamerę kierowcy jadącego za wspomnianym BMW. Skrajnie niebezpieczną sytuację – ku przestrodze – można obejrzeć w serwisie Youtube.

A Wam często zdarza się obserwować drogowych wariatów? Czekamy na Wasze komentarze!

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • vcc

  Promocja w Bodzio? :)

 • Pepe

  Debile w BMW

 • Jm

  Oglądając ten film mam wrażenie że oni się ścigają bo do samego końca Subaru nie hamuje, inny kierowca na jego miejscu widząc to hamuje a nie dalej jedzie.

 • ares

  po co miał chamować? i tak już idiocie zjechał na lewy pas... a że kierowca bmw stracił panowanie, to już inna sprawa... tak samo jak to, że kierowca bmw powinien stracić prawko... ze dwa tygodnie temu widziałem rano podobnego geniusza na zjeździe przy pietrzaku - przeciął wszystkie pasy i rozwalił sobie wóz na krawężniku, bo za późno zjechał... szczęście, że nikt akurat nie przejeżdżał obok niego

 • zxzzs

  ciekawe co ty bys zrobil przytakief predokosci i niespodziewanemu zdarzeniu?????

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.