Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Nagrody dla najlepszy policjantów

  • Dodano: 2017-09-01 08:00, aktualizacja: 2017-08-31 21:38

I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Chorzowie mł.insp. Piotr Sielecki nagrodził wyróżniających się policjantów. Dwóch mundurowych otrzymało nagrody pieniężne za zwycięstwo indywidualnie, jak i drużynowe podczas XVII Międzynarodowego Turnieju Policji Konnej. Kolejnym wyróżnionym został dyżurny chorzowskiej komendy.


W trakcie odprawy kierownictwa chorzowskiej komendy odbyła się miła uroczystość, dyżurny stanowiska kierowania asp.szt. Andrzej Augustin otrzymał nagrodę motywacyjną za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych. Decyzję o nagrodzeniu policjanta podjął Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Krzysztof Justyński. Policjant samodzielnie koordynował sprawę porwania rodzicielskiego, które zostało zgłoszone w naszym mieście. Jego zaangażowanie oraz wzorowa postawa i profesjonalizm doprowadziła do zatrzymania sprawcy tego zdarzenia i odzyskania uprowadzonego dziecka w okolicach Wrocławia. Obecnie dziecko wróciło już pod opiekę prawowitego opiekuna.

Kolejnymi nagrodzonymi zostali st. asp. Karol Molenda, sierż. szt. Rafał Tomczyk oraz sierż. Michał Porcek. Policjanci z rąk I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Chorzowie mł.insp. Piotra Sieleckiego otrzymali nagrody pieniężne za zwycięstwo policjantów zarówno indywidualnie, jak i drużynowe podczas XVII Międzynarodowego Turnieju Policji Konnej w Częstochowie.

Najnowsze informacje z Chorzowa w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.