Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Narkotyki za korkiem wlewu paliwa

  • Dodano: 2017-12-07 08:15, aktualizacja: 2017-12-06 15:46

Policyjni wywiadowcy z katowickiego oddziału prewencji zatrzymali w Chorzowie kierowcę, który pomimo trudnych warunków atmosferycznych jechał z niebezpieczną prędkością.

Kontrola drogowa wykazała, że znajdował się pod wpływem środków odurzających. Mężczyzna odpowie również za posiadanie narkotyków. Za klapką i korkiem wlewu paliwa mundurowi znaleźli marihuanę i amfetaminę. 24-latek stracił już prawo jazdy.


Do zatrzymania doszło w sobotę w Chorzowie. Kilkanaście minut przed godziną 23.00 wywiadowcy z katowickiego oddziału prewencji zauważyli dwóch mężczyzn, jadących samochodem z bardzo dużą prędkością. Policjanci pojechali za nimi. Kierowca nie zwalniał, dlatego stróże prawa postanowili zatrzymać go do kontroli. W trakcie czynności kontakt z 24-latkiem był utrudniony. Nie reagował na wydawane polecenia i zdawkowo odpowiadał na pytania. Podczas przeszukania pojazdu pod klapką zabezpieczającą i korkiem wlewu paliwa, policjanci znaleźli zawiniętą w folię aluminiową marihuanę oraz amfetaminę. Kierującego i pasażera poinformowano o przyczynach zatrzymania. Przeprowadzone w jednostce policji badanie na obecność narkotyków w organizmie dało wynik pozytywny. W związku z jazdą pod wpływem narkotyków policjanci zatrzymali 24-latkowi prawo jazdy. Za popełnione przestępstwa mężczyźni odpowiedzą przed sądem.

Najnowsze informacje z Chorzowa w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.