Wiadomości z Chorzowa

Niedawno otwarty i już nieczynny. Co z wodnym placem zabaw w Parku Śląskim?

  • Dodano: 2022-08-17 12:30

Niedawno otwarty wodny plac zabaw w Parku Śląskim nieczynny do odwołania. Powodem przekroczenie jakościowych parametrów wody.

Wodny plac zabaw w Parku Śląskim nieczynny do odwołania

Dziś (17 sierpnia) Park Śląski przekazał nieprzyjemną wiadomość. Parkowy Wodny Plac Zabaw został zamknięty do odwołania.

– Informujemy, że w związku z przekroczeniem parametrów jakościowych wody! Parkowy Wodny Plac Zabaw zostaje zamknięty do odwołania! Za utrudnienia przepraszamy – poinformował Park Śląski w Chorzowie.

Niestety, miłośnicy placu zabaw będą musieli przez najbliższe upalne dni szukać ochłody i rozrywki w innym miejscu. W Chorzowie funkcjonuje jeszcze jeden wodny plac zabaw – na skwerze przy rogu ul. Filarowej i Floriańskiej. Najmłodsi mogą z niego korzystać w godzinach od 10:00 do 20:00.

Wodny plac zabaw w Parku Śląskim

Wodny plac zabaw w Parku Śląskim otwarty został na początku tego miesiąca w zachodniej części parku, tuż za Ogrodem Społeczności Parkowej. Jego powierzchnia to około 200 m². Na terenie placu zabaw znajduje się 9 atrakcji wodnych m.in.: tryskające fontanny, gejzery. Całość ozdobiono w bajkowym klimacie. Co ważne, teren został ogrodzony i objęty monitoringiem. Do dyspozycji są toalety także dla osób niepełnosprawnych oraz przebieralnie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.