Wiadomości z Chorzowa

Nowe mieszkania dla chorzowian. Nabór wniosków rusza już w grudniu

  • Dodano: 2022-11-28 08:30, aktualizacja: 2022-12-01 19:45

Za kilka dni rozpocznie się kolejny nabór na mieszkania w ramach Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej Śląsk. Wnioskodawcy otrzymają szansę na mieszkania przy ul. Michałkowickiej.

O powstającej przy ul. Michałkowickiej inwestycji pisaliśmy wielokrotnie. Przypomnijmy, że chodzi o budynek mieszkalny posiadający 5 segmentów i sześć kondygnacji, w którym udostępnionych zostanie chorzowianom 112 lokali mieszkalnych z komórkami lokatorskimi i wewnętrznym garażem.

Mieszkania powstają w najwyższym standardzie jako gotowe do zamieszkania, a budynki są przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Kolejny nabór wniosków do inwestycji SIM Śląsk rusza już 8 grudnia, a ostateczny termin składania dokumentów w tej transzy to 22 grudnia 2022 r. Formularze i niezbędne dokumenty są dostępne do pobrania w BIP UM Chorzów.

Rusza nowy nabór wniosków na mieszkania przy ul. Michałkowickiej. To inwestycja SIM Śląsk

Wypełnione i podpisane wnioski wraz z niezbędnymi załącznikami należy złożyć osobiście (zalecane) lub przez pełnomocnika w Wydziale Zasobów Komunalnych Urzędu Miasta Chorzów pok. 123; złożyć za pośrednictwem platformy ePUAP; przesłać pocztą tradycyjną na adres Urzędu Miasta Chorzów Wydział Zasobów Komunalnych ul. Rynek 1, 41-500 Chorzów z dopiskiem "nabór wniosków ul. Michałkowicka" (liczy się data stempla pocztowego) – informuje UM Chorzów.

Jak informuje SIM Śląsk Sp. z o.o., w inwestycji nie przewiduje się mieszkań czteropokojowych i większych.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również