Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

"O Kocie w butach przy wesołych nutach"

  • Dodano: 2013-11-22 19:00

"O Kocie w butach przy wesołych nutach "
"...Wiara czyni cuda- już dobrze to wiecie,
a miłość uskrzydla najpiękniej na świecie …"

Oto jeden z morałów wynikających z barwnego musicalu "O Kocie w butach przy wesołych nutach", przygotowanego przez Teatr Moich Marzeń z Chorzowa. Musical będzie można zobaczyć 24 listopada o godz. 16.00 w Chorzowskim Centrum Kultury.

Najmłodszy syn młynarza- Adam- otrzymuje w spadku po zmarłym ojcu czarnego kota. Starsi bracia pozostawiają Adama na pastwę losu i idą własną drogą. Pewnego dnia okazuje się, że kot wyśmiewany przez rodzinkę rozśpiewanych myszek (Myszynkę i Myszorka), potrafi mówić…! W dowód wdzięczności za opiekę nad nim, kot postanawia pomóc swemu opiekunowi i bierze ich wspólny los w swoje "ręce".

Jednym z niespełnionych marzeń Adama jest poznanie pięknej królewny Leny, która mieszka na zamku wraz ze swoim ojcem- królem Zygmuntem. Spryt i determinacja kota sprawia, że Adam i Lena stają obok siebie. To miłość od pierwszego wejrzenia ! Niestety, król Zygmunt ma już kandydata na męża dla swojej córki- bogatego Księciunia, który nie cieszy się sympatią Leny. Kolejny dzień z życia Adama i jego kota jest przełomowy. Zły czarnoksiężnik Buran porywa królewnę i więzi w twierdzy na szczycie. Zrozpaczony król Zygmunt prosi o pomoc w odzyskaniu Lenki wszystkich rycerzy i śmiałków w zamian za jej rękę i całe królestwo. To świetna okazja dla Adama, aby udowodnić swoje męstwo przy udziale kociego sprytu. Czy uda się naszym bohaterom odzyskać królewnę z niewoli i odmienić swój los ? Będziecie mogli przekonać się o tym biorąc udział w naszym nowym spektaklu, gdzie nie zabraknie miejsca na interakcję z publicznością. Kto wie, może uda się Wam nawet coś wyczarować…?

 bilety:parter-15 PLN, balkon- 10 PLN
z Kartą Bajtel:parter-12 PLN, balkon- 7 PLN

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.