Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Od dziś zmiana kursowania autobusów 998 i 632

 • Dodano: 2017-07-17 13:00

KZK GOP poinformował o wprowadzeniu zmian w kursowaniu dwóch linii. Już od poniedziałku zmienia się tryb kursowania autobusów nr 998 i 632.

Dla autobusu linii nr 998 uruchomiony zostanie nowy przystanek autobusowy – „Chorzów Powstańców Kościół Św. Jadwigi”, zlokalizowany przy ul. Powstańców, w bezpośrednim sąsiedztwie kościoła. Przez to autobusy linii nr 998 po obsłudze przystanku „Chorzów Pałac Ślubów” pojadą ulicami: Dąbrowskiego, Zjednoczenia i Powstańców. KZK GOP postanowił również uruchomić dodatkowe kursy w dni robocze (godziny poranne i popołudniowe).

Pasażerowie autobusu 632 będą mogli korzystać z nowego przystanku – „Chorzów Amelung”, zlokalizowanego w ciągu ul. Żołnierzy Września. Przystanek będzie obsługiwany wyłącznie przez autobusy linii nr 632 jadące w kierunku przystanku końcowego „Chorzów Gwarecka”.

Najnowsze informacje z Chorzowa w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Komentarze (4)    dodaj komentarz »

 • Nowak

  Trzeba było czekać 40lat !!!

 • NOWAK BIANKA

  Trzeba było czekać 40 lat aby zrobić przystanek na amelongu .ciekawe kto przyprowadził się z władz miasta na osiedle bo tak samo od siebie to nie jest to do wykonania w Chorzowie. .!!!!!

 • Marek

  Dobre pytanie!

 • Pasażer

  Dlaczego 998 w kierunku Klimzowca nie jedzie przez Centrum Przesiadkowe?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.