Wiadomości z Chorzowa

Październikowe spotkanie z psami

  • Dodano: 2011-10-12 13:00

Jak co miesiąc, w ostatnia niedzielę października zapraszamy Państwa na trzecie już spotkanie edukacyjno-integracyjne z cyklu "Pies i człowiek - niezwykła więź", objetego patronatem honorowym przez Marszałka Województwa Śląskiego, Pana Adama Matusiewicza.

30 października, od godziny 11:00 wszystkie dzieci wraz z rodzicami będą mogły wziąć udział w kolejnych "Rodzinnych Potyczkach Zoologicznych", które - ku naszej radości - w ubiegłym miesiącu cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród zwiedzających nasze ZOO rodzin.

Około godziny 13:45, po grach, zabawach i warsztatach plastycznych, jak zwykle zorganizowany zostanie mini-pokaz szkolenia psów, w czasie którego trenerzy szkoły DogMasters odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczace behawioru oraz żywienia i pielęgnacji psów.

O godzinie 16:00 zapraszamy natomiast na wykład pt. "Dogoterapia - alternatywna metoda wspomagania rozwoju człowieka" , który poprowadzi Pani Patrycja Górna - trener szkolenia psów Dog Masters, dogoterapeuta i muzykoterapeuta.

Wsród poruszonych zagadnień znajdą się m.in.:
1. Dogoterapia w praktyce
2. Praca psa terapeutycznego
3. Polska rzeczywistość dogoterapeutyczna

Ilość miejsc ograniczona. Zarówno na zajęcia, jak i na wykład zapisać się można tutaj.

Jeśli nie jesteś jeszcze przekonany, że warto wybrać się w tym dniu do ZOO, przeczytaj relację z poprzedniego spotkania - tutaj.
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również