Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Pierwszy dzień BEERFESTU za nami - fotorelacja

  • Dodano: 2017-09-02 08:00, aktualizacja: 2017-09-02 09:57

Pierwszy dzień Beerfestu za nami, a chociaż z nieba lały się strumienie deszczu, to atmosfera pod sceną była gorąca - jak na festiwal piwa przystało.

Organizowana w Parku Śląskim przez Tyskie Browary Książęce impreza potrwa do niedzieli i zapewne każdy znajdzie podczas niej coś dla siebie. Piątek był wypełniony muzyką disco polo, więc nie mogło zabraknąć takich gwiazd jak Extazy, Weekend czy też Boys. Koncerty przeplatane były specjalnymi konkursami, w których osoby z publiczności miały okazję wygrać lodówkę po brzegi wypełnioną piwem – wystarczyło tylko z muzyką w tle porwać do zabawy widownię, a kto otrzymał najgłośniejsze owacje, ten zgarniał nagrodę.

Oprócz dużej sceny koncertowej przygotowano również specjalne namioty biesiadowe, w których królowały nasze swojskie, śląskie klimaty. 

Niestety kilkugodzinne opady przeplatane burzami nie idą w parze z plenerowymi imprezami. Zebrana pod sceną publiczność coraz bardziej kurczyła się, aż wreszcie pod gołym niebem bawili się tylko najwytrwalsi imprezowicze. 

W sobotę na scenie koncertowej wystąpią: Tede, Lady Pank, Loka, Hurt, East West Rockers i Video – impreza rozpocznie się już o godzinie 14:00.

A jak wyglądał deszczowy piątek na Beerfeście można zobaczyć na poniższym filmie: 

Najnowsze informacje z Chorzowa w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.