Wiadomości z Chorzowa

Piłkarze Ruchu Chorzów premię za ostatnie zwycięstwo przekażą na Szlachetną Paczkę

  • Dodano: 2019-11-19 10:30

Ruch Chorzów w ostatnim spotkaniu pokonał LSZ Starowice Dolne 7:2. Po tym imponującym zwycięstwie firmy All Cargo i AS Vending ufundowały premię dla drużyny. Niebiescy zdecydowali o jej przekazaniu na Szlachetną Paczkę. 

Tomasz Foszmańczyk: Ruszymy na zakupy dla potrzebujących z Chorzowa

– Premia ufundowana przez Partnerów Ruchu była dla nas dużym i bardzo miłym zaskoczeniem. Wspólnie w szatni zdecydowaliśmy, że całą kwotę przeznaczymy na „Szlachetną Paczkę”. Gdy tylko w bazie potrzebujących pojawią się rodziny z Chorzowa lub okolic, ruszymy na zakupy – wyjaśnia kapitan „Niebieskich”, Tomasz Foszmańczyk.

Klub z Cichej dziękuje firmom All Cargo i AS Vending za docenienie gry zespołu Niebieskich.

– Cieszymy się, że coraz więcej firm angażuje się w bieżącą działalność Ruchu. Jak widać, wymierne korzyści może uzyskiwać z tego tytułu nie tylko sam Klub, ale także potrzebujący. Słowa uznania należą się naszej drużynie, która zdecydowała o przekazaniu swojej premii na cel charytatywny – dodał prezes Ruchu Chorzów, Seweryn Siemianowski.

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt społeczny organizowany przez Stowarzyszenie Wiosna, którego głównym celem jest materialna i mentalna pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Akcja organizowana jest co roku w okresie Świąt Bożego Narodzenia. 

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.