Wiadomości z Chorzowa

Policjanci z Chorzowa poszukują sprawcy przestępstwa. Rozpoznajesz go?

  • Dodano: 2021-03-03 06:45, aktualizacja: 2021-03-03 06:50

Publikujemy wizerunek mężczyzny podejrzewanego o to, że w dniu 08 stycznia 2021 r. w jednym ze sklepów na terenie centrum handlowego przy ul Parkowej dokonał kradzieży artykułów optycznych.

Jeżeli rozpoznajesz mężczyznę, skontaktuj się z policjantami z II komisariatu w Chorzowie pod nr tel. 47 85 456 10, lub pod adresem e-mail: kp2@chorzow.ka.policja.gov.pl.

Kryminalni z II komisariatu w Chorzowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży artykułów optycznych

Do zdarzenia doszło 08 stycznia 2021 r. w jednym ze sklepów na terenie centrum handlowego przy ul Parkowej. Podejrzewany mężczyzna po wejściu do sklepu ukradł trzy pary okularów o wartości ponad 2200 zł.

Wizerunek podejrzewanego mężczyzny zarejestrował monitoring


Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzewanego lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami II komisariatu w Chorzowie pod nr tel. 47 85 456 10, lub pod adresem e-mail: kp2@chorzow.ka.policja.gov.pl

Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość.

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Gol

    Nawet z nagraniem umarzają nieraz z powodu niewykrycia sprawcy

  • Instrybutor

    Ciągle tylko pomuście i pomuście. Poznajesz tego, tamtego, a wy co robicie? Jak ludzie mają odwalać za was robotę, to płaćcie za to. Ile za znalezienie tego kolesia? Bo uścisk dłoni komendanta to możecie se wsadzić...

  • Ii

    Teraz wszędzie są kamery i pewnie go znajdą ale z tego wynika że jakby tych kamer nie było to policja w takich sprawach jest bezradna. Umorzenie sprawy.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.