Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Poprowadź kawiarenkę przy ul. Wolności

  • Dodano: 2018-08-10 07:30, aktualizacja: 2018-08-10 07:46

Czym jest Kawiarenka Obywatelska? To miejsce spotkań i dialogu mieszkańców, organizacji pozarządowych, przedsiębiorców oraz wszystkich zainteresowanych rewitalizacją naszego miasta. Kawiarenka pełni także rolę stałego punktu informacyjno-konsultacyjnego dla mieszkańców Chorzowa. Kawiarenka to przestrzeń dla chorzowian , ich integracji i wymiany doświadczeń. Właśnie takie miejsce pragniemy stworzyć w Chorzowie przy ulicy Wolności 3.

W celu wyłonienia podmiotu prowadzącego Kawiarenkę, Miasto Chorzów ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych oraz rewitalizacji przez organizacje pozarządowe oraz inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego pn. „KOMPLEKSOWA OBSŁUGA KAWIARENKI OBYWATELSKIEJ „CUMA CAFE” JAKO MIEJSCA I FORMY DIALOGU ORAZ AKTYWNOŚCI LOKALNEJ”. Zapraszamy do składania ofert! Termin składania ofert: do 30 sierpnia 2018 r.

Ponadto w związku z ogloszeniem konkursu na prowadzenie kawiarenki CUMA CAFE, zapraszamy  przedstawicieli organizacji pozarządowych do udziału w komisji konkursowej. Każda organizacja lub podmiot mogący starać się o udział w komisji, może zgłosić jednego kandydata. Zgłoszenia kandydatów przyjmowane będą do 20 sierpnia 2018r.

  • Szczegóły dotyczące konkursu:

http://cuma.chorzow.eu/poprowadz-kawiarenke-obywatelska-cuma-cafe-w-lokalu-przy-ul-wolnosci-3/
http://www.bip.chorzow.eu/index.php?id=153077289115097640

  • Szczegóły dotyczące komisji :

http://www.bip.chorzow.eu/index.php?id=153372505730805621

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.