Wiadomości z Chorzowa

Przed nami Dzień z Jogą w Parku Śląskim

  • Dodano: 2016-09-01 10:15

W najbliższą sobotę 3 września zapraszamy do Ogrodu Japońskiego wszystkich miłośników łagodnej aktywności fizycznej jaką jest joga. W godzinach 10.00 – 16.00 odbywać się tam będzie Dzień z Jogą w Parku Śląskim.

Park zaprosił do współpracy renomowanych instruktorów Jogi ze śląskich szkół Jogi – Pawła Kamińskiego z Akademii Jogi i Terapii Ruchem, który od kilku lat prowadzi w Rosarium zajęcia, Annę Węgrzynowską z gliwickiej szkoły Yogapolis, Milenę Zbąską z zabrzańskiej Synergii Pracowni Ciała i Umysłu i Grażynę Kotlorz ze Złotego Środka, aby przedstawić różne formy praktykowania Jogi i dla początkujących i dla bardziej zaawansowanych.

W ramach imprezy będzie można także nauczyć się chustowania niemowlat, masażu Shantala, odbędą się także warsztaty świadomości dna miednicy oraz sesje Jogi terapeutycznej. Dla dzieci Centrum Helen Doron w Katowicach i Chorzowie przygotowało ciekawe zajęcia i konkursy także w języku angielskim. Bardzo efektownie zapowiadają się warsztaty i pokazy aerial Jogi na drzewach, które poprowadzi Milena Zbąska, będzie można także spróbować masażu metoda Bowena oraz Jogi terapeutycznej, które przygotowała na ten dzień Iza Kamińska.

Udział w imprezie jest bezpłatny, prosimy o zabranie mat do jogi lub koców.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.