Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Przed nami III Memoriał Kmiecików

  • Dodano: 2017-10-19 13:30

Trzecia edycja memoriału odbędzie się w najbliższą sobotę w hali MORiS przy ul. Dąbrowskiego. "Gramy, bo pamiętamy", brzmi hasło przewodnie imprezy, nie może Was na nim zabraknąć.

Turniej piłkarski upamiętnia rodzinie Kmiecików,tragicznie zmarłych październiku 2014 roku. W hali sportowej spotkają się ze sobą drużyny zrzeszające dziennikarzy i ludzi mediów.

Memoriał pozwala powspominać, pozwala pobiegać za piłką, pozwala nacieszyć się spotkaniem z ludźmi, którzy w przeróżny sposób wspominają Kmiecików – ale przede wszystkim pozwala łączyć.

Wybór turnieju piłki nożnej jako osi wydarzenia oraz rokroczne zaproszenie drużyn reprezentujących poszczególne redakcje i ludzi mediów nie jest przypadkowy. To właśnie piłka nożna pozostawała ulubioną dyscypliną Darka, dzięki czemu wielokrotnie w beznadziejnych wydawałoby się sytuacjach umiał znaleźć wolny czas i kilku dodatkowych chętnych, którzy – niekiedy po nocach – pobiegają z nim za piłką po boisku. - piszą organizatorzy.


Sport i pamięć, pamięć i sport. Ponad podziałami, ponad konkurencją, ponad zawodowymi animozjami. Przyjść i kibicować może każdy, do czego gorąco zachęcamy.

W tegorocznej edycji swój udział w boiskowych zmaganiach potwierdziły reprezentacje m. in. Telewizji Polskiej, Urzędu Miasta Katowice, Telewizji TVN, Urzędu Miasta Chorzowa, Radio Katowice, Urzędu Miasta Sławków oraz Komendy Wojewódzkiej Policji.

III Memoriał Kmiecików
Data: 21 października 2017
Godziny: 9:00 do 15:00
Miejsce: MORiS Chorzów, ul Dąbrowskiego 113

Przed nami III Memoriał Kmiecików

Najnowsze informacje z Chorzowa w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.