Wiadomości z Chorzowa

Przedświąteczna aukcja

  • Dodano: 2007-11-27 17:06

Chorzowska Wyspa zorganizowała aukcję charytatywną „Dar serca pod choinkę”. Najgoręcej było przy przedmiotach przekazanych przez ludzi futbolu.

Najdroższa okazała się bombka z podpisem Euzebiusza Smolarka. Poszła za 650 złotych. Bombkę z autografem Leo Beenhakkera i koszulkę z podpisami zawodników grających w meczu Polska-Belgia sprzedano za 600 złotych. Wszystkie trzy najdroższe przedmioty kupił właściciel chorzowskiej firmy Verax.

Aukcja charytatywna ,,Dar serca pod choinkę” odbyła się w czwartek, 22 listopada. W sumie udało się zebrać 12 370 zł . Pieniądze zostaną przeznaczone na zorganizowanie spotkania dzieci z ,,Wyspy” ze św. Mikołajem, cyklu warsztatów wigilijnych dla dzieci i na bieżące wydatki Towarzystwa, w tym zakup węgla na zimę.

– Jestem pod wrażeniem. To jedna z bardziej udanych aukcji. Dziękuję wszystkim darczyńcom, którzy przekazali dary i wszystkim tym, którzy wzięli udział w licytacji – podsumował Stefan Sierotnik, szef TOPiGD „Wyspa”.

Od 30 listopada 2007 do 2 grudnia 2007 roku odbędzie się w kraju świąteczna zbiórka żywności.

W zbiórce uczestniczyć będą wolontariusze chorzowskiej ,,Wyspy”, którzy w Centrum Handlowym AKS zbierać będą żywność dla dzieci z ,,Wyspy”.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.