Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Przekazano klucze mieszkańcom!

  • Dodano: 2016-03-24 15:45

Dziś prezydent Andrzej Kotala oficjalnie przekazał klucze mieszkańcom nowego budynku przy ul. Rębaczy 1. Blok posiada 18 mieszkań od wymiarach od 36 do 66 m2 oraz parking podziemny na 17 samochodów.

Koszt inwestycji wyniósł prawie 3 mln 600 tys. złotych (1 milion 500 tys. złotych pochodziło z kredytu zaciągniętego w Banku Gospodarstwa Krajowego).  Budowa trwała od listopada 2014 roku i jest ósmą inwestycją chorzowskiego TBS (łącznie powstało już ponad 200 lokali mieszkalnych). A to nie koniec!

Jak czytamy na stronie magistratu:

Na przełomie I i II półrocza bieżącego roku rozpocznie się budowa kolejnego TBS-u przy ul. Kościuszki w Chorzowie. Powstanie 61 lokali mieszkalnych w tym 16 mieszkań komunalnych, współfinansowanych jest przez Gminę Chorzów przy udziale Funduszu Dopłat.

Najnowsze informacje z Chorzowa w Twojej skrzynce e-mail.

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Następna informacja

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Lg

    Ja musiałem brać kredyt hipoteczny bo władze miasta uznały, ze nie zasługuje na pomoc z ich strony... ciekawe kogo wspierają

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.