Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Reorganizacja wjazdu ambulansów na teren SP ZOZ ZSM w Chorzowie

  • Dodano: 2017-11-22 09:00

W związku z trwającą inwestycją pn.: Rozbudowa Pawilonu nr I o nową kubaturę na potrzeby Oddziału AiIT oraz Apteki szpitalnej od 24.11.2017 r. firma REBUD SA, generalny wykonawca, planuje rozpocząć prace związane z wykonaniem przyłącza wodno-kanalizacyjnego do ww. nowego budynku. Powyższe spowoduje zamknięcie na okres (co najmniej) do 31 grudnia br. dotychczasowego wjazdu dla pojazdów sanitarnych dowożących pacjentów do tut. Izby Przyjęć.

Po analizie stwierdzono, że najlepszym rozwiązaniem będzie demontaż części ogrodzenia metalowego i przygotowanie niezależnego wjazdu dla pojazdów sanitarnych – równoległego (i jednocześnie niezależnego) obok głównego wjazdu na teren szpitala od stronu ul. Pułaskiego. W dniu dzisiejszym, po spotkani z Komendantem Straży Miejskiej i przedstawicielami MZUiM, ustalono, że od 22 listopada br. ograniczony zostanie ruch na części ulicy Pułaskiego – między znakiem informacyjnym „Szpital” a budynkiem f. Brauner – lewa strona ul. Pułaskiego.

Zostanie zamontowany nowy, dodatkowy szlaban na wjeździe na teren szpitala od ul. Pułaskiego (na przestrzeni demontowanego płotu). Ta część ulicy będzie stale monitorowana. Planuje się zamontować kamerę śledzącą miejskiego systemu monitorowania.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.