Wiadomości z Chorzowa

Rezolutna chorzowianka zadaje pytania Robertowi Lewandowskiemu! Zobacz nagranie!

 • Dodano: 2022-10-03 13:30

Piłkarki UKKS Katowice spotkały się z Robertem Lewandowskim we własnej osobie. Jedna z piłkarek, chorzowianka Maja Gąsior, zadała najlepszemu polskiemu piłkarzowi kilka zaskakujących pytań. Rozmowę Mai z piłkarzem Barcelony uwieczniono na nagraniu.

Spotkanie z reprezentacją

Piłkarki UKKS Katowice wyszły zwycięsko z tegorocznego turnieju „Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. W ramach nagrody młode zawodniczki mogły kibicować polskiej reprezentacji podczas meczu Polska-Holandia, rozgrywanego na Stadionie Narodowym. Piłkarki miały trening z trenerami kadr młodzieżowych i przy okazji mogły również przekonać się, jak wyglądają treningi polskiej kadry. Jedną z najważniejszych dla zawodniczek nagród była możliwość spotkania się z polską reprezentacją i zadania piłkarzom kilku pytań.

Kapitanka wchodzi do gry

Do sieci trafiło nagranie ze spotkania reprezentacji z zawodniczkami UKKS Katowice. Niezaprzeczalnie gwiazdą nagrania jest kapitanka drużyny, chorzowianka Maja Gąsior. Już początek jej wypowiedzi wywołał salwę śmiechu.

-Dzień dobry, nazywam się Maja Gąsior, mam 9 lat, reprezentuję UKKS Katowice. Mom pytanie do Roberta Lewandowskiego. To zaś my, te gryfne frelki ze Ślonska, ale proszę się nie obawiać, pytanie zadam po Polsku – mówi mała pani kapitan.

Maja zapytała Lewego, jak podoba mu się w Barcelonie i czy interesuje się piłką nożną kobiet. Następny wybuch śmiech na sali wywołało kolejne pytanie kapitanki.

- Czy zapoznał się Pan z piłkarkami Barcelony? Jeżeli tak, jesteśmy chętne zagrać sparing!

Kapitan polskiej reprezentacji z wyraźnym rozbawieniem odpowiedział na wszystkie pytania dziewczynki. Po serii pytań młode piłkarki mogły poprosić piłkarzy reprezentacji o autografy i zamienić z nimi kilka słów.

Nagranie ze spotkania piłkarek UKKS Katowice z reprezentacją możecie obejrzeć poniżej!

Komentarze (8)    dodaj »

 • krysia

  może pan prazydent by docenił ???? czy tylko swoją pake w magistracie widzi . Niech sie ucza o młodych

 • Anna

  Oni w mieście maja wszystko w nosie

 • kasia

  nie tylko wzór na boisku ;-) naprawde widziałem ta druzyne jak grali w lidze z chlopakami i naprawde widac talenty. brawoo

 • alicja

  o tej dziewczynce juz było kiedys jak z drużyną wygrała turniej !!! szkoda ze sie nie umie tego docenic ;-(((

 • miki

  wzór !!! brawo jest jeszcze zdolna młodzież na boisku i poza nim !! moze warto to nagradzac ??? a nie dzielic sobie w magistracie tylko...

 • Mieszkaniec

  Czy szanowny pan kotala nie powinien zareagować ?? Wstyd Powinien się pan uczyć od tej młodej damy jak się zachować brawoo Maja

 • chorzowianin

  I takie coś powinno być promowane . Czemu miasto nie nagrodzi taka dziewczynkę nie dosc ze super gra w piłke pomimo 9 lat ma juz naprawde sporo osiagnięc to jeszcze wzroowe zachowanie, luz wypowiedzi Promuje Nasze miasto i sie tego nie wstydzi !!!

 • Adaś

  Zagadka się

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również