Wiadomości z Chorzowa

Skatepark w Maciejkowicach już gotowy!

  • Dodano: 2022-12-05 12:45

Rada Osiedla Maciejkowice pochwaliła się w mediach społecznościowych, że skatepark wykonany w ramach Budżetu Obywatelskiego Chorzowa został oddany do użytku.

Gratka dla młodych

Skatepark znajdujący się przy ulicy Społecznej w Maciejkowicach, powstał ze wspólnej inicjatywy Rady Osiedla Maciejkowice oraz mieszkańców. Środki udało się pozyskać z Budżetu Obywatelskiego Chorzowa, dzięki oddanym przez mieszkańców głosom. Z atrakcji skateparku można korzystać wyłącznie jeżdżąc na deskorolce, hulajnodze lub rowerze wyczynowym.

- Od pierwszego dnia skatepark cieszy się sporym zainteresowaniem naszych najmłodszych Mieszkańcow, co niezwykle nas cieszy! Kolejny raz trafiliśmy z projektem! – czytamy w mediach społecznościowych Rady Osiedla Maciejkowice.

Tuż obok skateparku znajduje się boisko zrewitalizowane w ramach wsparcia ze środków chorzowskiego Budżetu Obywatelskiego.

A co w planach?

Rada Osiedla powiadomiła, że obecnie w planach jest wybudowanie siłowni plenerowej przy ulicy Społecznej, a także placu zabaw przy ulicy Rębaczy. Proszą przy okazji, aby mieszkańcy dbali o dzielnice, aby zrealizowane inwestycje mogły służyć jak najdłużej. 

- Powiedzmy NIE wandalom i osobom zaśmiecającym nasze osiedle! Zwracajmy na to uwagę! – apelują.

Proszą także, aby zgłaszać wszelkie akty wandalizmu.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Mieszkaniec

    Nie martwcie się,na wiosnę będzie do remontu

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również