Wiadomości z Chorzowa

Stadion Śląski Najatrakcyjniejszym Obiektem Sportowym? Głosowanie trwa do 22 sierpnia

  • Dodano: 2021-08-05 18:15

Kilkanaście dni zostało do końca organizowanego przez Polskie Radio i Totalizator Sportowy plebiscytu Polskie Ośrodki Sportowe 2021. Stadion Śląski walczy o zwycięstwo z 10 innymi obiektami w kraju.

Stadion Śląski nominowany w plebiscycie „Polskie Ośrodki Sportowe 2021” stworzonym przez redakcję radiowej Jedynki wraz z Totalizatorem Sportowym – partnerem konkursu.

W 2021 roku, tak istotnym dla wszystkich kibiców ze względu na Igrzyska Olimpijskie w Tokio, chcemy zaprezentować najciekawsze naszym zdaniem miejsca w Polsce, które są związane ze sportem i aktywnym wypoczynkiem. W ramach plebiscytu prezentujemy poniżej 10 wybranych miejsc na sportowej i rekreacyjnej mapie Polski. Wszystkie te obiekty sportowe powstały lub zostały zmodernizowane dzięki środkom przekazanym m.in. przez Totalizator Sportowy – wyjaśniają organizatorzy.

Stadion Śląski nominowany w konkursie „Polskie Ośrodki Sportowe”. Wygra?

Głosowanie potrwa do 22 sierpnia do godziny 20.00, a o tym, kto zebrał największą liczbę głosów i otrzyma tytuł „Najatrakcyjniejszego Obiektu Sportowego” w Polsce dowiemy się 30 sierpnia w trakcie audycji „Lato z Radiem” w Programie Pierwszym Polskiego Radia.

Jakie obiekty sportowe, oprócz Stadionu Śląskiego, walczą w konkursie? Są to Centrum Rekreacji Astoria w Bydgoszczy, Legia Training Center w Książenicach, stadion lekkoatletyczny Start w Lublinie, kryta pływalnia Wodna Nuta w Opolu, Kryta pływania MOSiR w Oświęcimiu.

W konkursie o wygraną walczą też strzelnica sportowa KS Świt w Starachowicach, Centralny Ośrodek Sportu w Szczyrku, Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie i Przystań wodna na Wiśle im. Jerzego Bojańczyka we Włocławku.

Głosowanie odbywa się na dedykowanej konkursowi podstronie serwisu Polskiego Radia.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.