Wiadomości z Chorzowa

Stadion Śląski po raz kolejny przygotował ofertę na black weekend

  • Dodano: 2021-11-27 13:15

Stadion Śląski po raz kolejny przygotował ofertę na black weekend. Obiekt będzie można zwiedzić za połowę standardowej ceny. Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z promocji będą także mogły także wejść na punkt widokowy.

Black weekend na Stadionie Śląskim 

Osoby, które zdecydują się opłacić zwiedzanie w dniach od 26 do 29 listopada do godziny 15:00 zapłacą za tę atrakcję jedynie 14,50 zł za bilet normalny lub 9,50 zł za bilet ulgowy. Co więcej, otrzymają darmowe wejście na punkt widokowy. Standardowa cena takiego zestawu to 38 zł lub 25 zł.

Aby skorzystać z promocyjnej ceny, wystarczy opłacić zwiedzanie poprzez stronę internetową lub w recepcji obiektu we wskazanych dniach obowiązywania promocji wybierając dowolny termin zwiedzania do końca stycznia!

- Podczas zwiedzania Stadionu Śląskiego w ramach trasy długiej nie tylko poznasz jego historię i liczne ciekawostki! Zobaczysz też miejsca niedostępne podczas największych wydarzeń! Szatnię zawodniczą, tunel zawodniczy, arenę główną, loże VIP oraz... stadionowy komisariat policji i znacznie więcej! - czytamy na stronie Stadionu Śląskiego. 

Co zrobić, aby wziąć udział w promocji?

  • Wybierz dowolny termin zwiedzania na trasie długiej do końca stycznia!
  • Zarezerwuj i zapłać w dniach od 26 listopada od 10:00 do 29 listopada do 15:00!
  • Skorzystaj z promocyjnej ceny! Dodatkowo otrzymasz darmowe wejście na punkt widokowy na wysokości 26 metrów nad murawą! 

- Start promocji o godzinie 10:00 w piątek, 26 listopada! Czas na zakup zwiedzania w promocyjnej cenie macie do poniedziałku, 29 listopada, do godziny 15:00! - czytamy na stronie Stadionu Śląskiego. 

Więcej informacji o zwiedzaniu Stadionu Śląskiego znajdziesz TUTAJ.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.