Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Święto Niepodległości na Stadionie Śląskim

  • Dodano: 2015-11-11 22:00, aktualizacja: 2015-12-14 13:11

Festyn rodzinny, pokaz militariów, zwiedzanie Stadionu Śląskiego i inne imprezy towarzyszące to atrakcje, które dziś (11 listopada) można było zobaczyć w Parku Śląskim.

Ogromna frekwencja dopisała w ramach imprezy – „Dzień Niepodległości na Stadionie Śląskim” Od godziny 11:00 do 16:00 na przybyłych czekało wiele atrakcji. Na miłośników militariów czekała wystawa, a wśród niej - czołg T-34, transporter opancerzony SKOT, samochody ciężarowe, inne pojazdy wojskowe, wystawa broni. Strefa militarna największą popularnością cieszyła się wśród najmłodszych, którzy mieli okazję zasiąść za kierownicą wybranych wojskowych pojazdów.

Na fanów sportu czekała strefa z biathlonem, gdzie można było postrzelać do tarcz z karabinków laserowych.

Przygotowano także strefę zabaw, gdzie dzieci m.in. mogły pograć w piłkę, pojeździć elektrycznymi samochodami, czy poskakać na trampolinie.

Zwiedzający mogli spróbować wojskowej grochówki, a także zwiedzić od środka Stadion Śląski i na własne oczy zobaczyć postępy prac w budowie stadionu. Zainteresowanych nie brakowało. W kolejce do zobaczenia nowego zadaszenia stadionu ustawiała się rzesza osób. Osoby ustawione na końcu kolejki czekały na wejście nawet godzinę.

Wstęp na imprezę był wolny.

Święto Niepodległości na Stadionie Śląskim

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.