Wiadomości z Chorzowa

Szukamy jesieni w Parku Śląskim - ruszyły zapisy na warsztaty!

  • Dodano: 2020-10-07 08:00, aktualizacja: 2020-10-06 07:30

Warsztaty dla rodzin pod tą nazwą organizowane przy współpracy z Fundacją Park Śląski to doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu w sobotę 10 lub niedzielę 11 października br.

Jesienne warsztaty

Zapisy już ruszyły! Chętni proszeni są o przesłanie zgłoszenia na adres: marketing@parkslaski.pl. Organizatorzy proszą o podanie imienia, nazwiska, numeru telefonu kontaktowego, liczby uczestników oraz preferowanej daty i godziny zajęć.

Warsztaty w obu dniach odbędą się w trzech turach: o 10:00, 12:10 oraz 14:20 (o każdej godzinie 3 grupy) i trwać będą ok. 2 godziny. W programie znajdą się: spacer po Parku w poszukiwaniu skarbów jesieni (szyszek, żołędzi, patyczków itd.), a następnie w siedzibie Fundacji tworzenie doniczek z powtórnie wykorzystanych butelek i kartonów (w myśl idei zero waste), ozdabianie przygotowanych doniczek zebranymi skarbami jesieni oraz sadzenie roślin w powstałych doniczkach.

Nie czekaj, zapisz się już dziś! Liczba miejsc jest ograniczona - 12 os./grupę (9 grup w sumie). Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 8 października br.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.