Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Teatr Rozrywki szuka dzieci do "Billiego Elliota"

 • Dodano: 2014-10-14 10:15, aktualizacja: 2015-12-10 14:18

W związku z produkcją musicalu "BILLY ELLIOT" Eltona Johna i Lee Halla, Teatr Rozrywki organizuje przesłuchania do ról dziecięcych:

 • BILLY ELLIOT – chłopiec w wieku ok. 10-13 lat, wzrost maksymalnie 150 cm, bardzo uzdolniony ruchowo ze znajomością przede wszystkim tańca klasycznego i stepu, uzdolniony wokalnie – głos wysoki (przed mutacją),
   
 • MICHAEL – chłopiec w wieku ok. 8-12 lat, wzrost maksymalnie 140 cm, bardzo uzdolniony ruchowo, uzdolniony wokalnie – głos wysoki (przed mutacją).
   
 • DEBBIE – dziewczynka w wieku ok. 8-12 lat, wzrost maksymalnie 140 cm, drobnej budowy ciała, bardzo sprawna wokalnie i ruchowo.
   
 • DZIECI W BALECIE – dziewczynki w wieku 6-11 lat, uzdolnione ruchowo.

 
PRZESŁUCHANIE odbędzie się w Teatrze Rozrywki w dniach 16-20 listopada 2014. Do przesłuchania dopuszczone zostaną WYŁĄCZNIE osoby, które wyślą zgłoszenia pod adres:
casting@teatr-rozrywki.pl w terminie do dnia 10 listopada br. włącznie.
 
W zgłoszeniu należy zawrzeć następujące informacje:

 • dane osobowe dziecka i kontaktowe rodzica / opiekuna prawnego,
 • krótkie cv ze zdjęciem (UWAGA! Prosimy wysyłać pliki PDF lub DOC wraz z zawartym w cv zdjęciem; prosimy NIE WYSYŁAĆ zdjęć jako osobnych plików JPG!)

 
Po wysłaniu zgłoszenia kandydat otrzyma informację zwrotną dot. szczegółów castingu i materiałów, potrzebnych do przygotowania się.
 
Przesłuchanie odbywać się będzie na Małej Scenie Teatru Rozrywki w dwóch etapach: wokalne i taneczne. Konieczne jest zabranie ze sobą zmiennego stroju do tańca oraz butów, najchętniej widziane są trykoty i baletki. Mile widziane jest również przygotowanie krótkiej etiudy tanecznej.


Źródło: Teatr Rozrywki

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.