Wiadomości z Chorzowa

Tragedia w Chorzowie. 18-latek wypadł z okna jednej z kamienic przy ulicy Wolności

  • Dodano: 2021-07-24 19:00, aktualizacja: 2021-07-24 22:53

Do tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj w Chorzowie. 18-latek wypadł z okna jednej z kamienic przy ulicy Wolności. Pomimo reanimacji młody mężczyzna zmarł. 

Do zdarzenia doszło w sobotę, 24 lipca, po godzinie 16:00 w Chorzowie. Z jednej z kamienic przy ul. Wolności z trzeciego piętra wypadł 18-latek. Na os. Irys wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej mężczyzna zmarł. 

– Cała rodzina 18-latka była w tym czasie w domu. Mężczyzna wyskoczył bądź wypadł z balkonu kamienicy. Upadek przeżył, ale potem nastąpiło zatrzymanie akcji serca – mówił Sebastian Imiołczyk, rzecznik KMP Chorzów dla Gazety Wyborczej. 

Obecnie policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia. 

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Mada

    Wszyscy jesteśmy w jakimś stopniu zestreowani, młodzież też.Zyjemy w niepewności 4 pandemia.Wszystko wrozeje,dzieciom odmawiamy wiele przyjemności do których wcześniej byli przyzwyczajeni,miedzy innymi wyjazdy na wakacje.Paliwo codziennie jest droższe.Np.glupia pietruszka ,która dajemy do rosołu u nas w delikatesach 18.90 To są rekordy świata.Wszystko to jest dzięki komu, tym którzy rządzą. A Pan Prezydent w Tokio na Opimpiadzie.

  • Jolka

    Straszna tragedia (╯︵╰,) . Kolejna młodziutka osoba nas opuściła....

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.