Wiadomości z Chorzowa

Trening i kolacja z Pawłem Fajdkiem – to jedna z licytacji w ramach tegorocznego WOŚP

  • Dodano: 2022-01-21 08:00, aktualizacja: 2022-01-21 08:12

Paweł Fajdek, multimedalista w rzucie młotem i ambasador Stadionu Śląskiego na licytację WOŚP wystawił wspólny trening i kolację. Na ten moment kwota licytacji sięga 6 tysięcy złotych!

Trening z mistrzem

Jak co roku, wielu sportowców i celebrytów bierze udział w licytacjach w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie inaczej jest w tym roku – jedną z osób, która zaangażowała się w tegoroczny finał WOŚP jest Paweł Fajdek. Ambasador Stadionu Śląskiego postanowił wystawić na licytację wspólny trening i kolację w Restauracji Olimpijskiej!

-Szczęśliwy nabywca będzie miał okazję odbyć pełen trening młociarski razem z Pawłem pod okiem Mistrza Olimpijskiego Szymona Ziółkowskiego obecnego Trenera. Dopełnieniem wszystkich wydarzeń będzie profesjonalna ocena fizjoterapeutyczna oraz terapia z Rafałem Stachem, fizjoterapeutą Pawła od wielu lat. Wieczorem czas wspólny i luźne rozmowy w Restauracji Olimpijskiej w Spale. – czytamy w opisie aukcji.

Tradycyjnie licytacja odbywa się w serwisie Allegro i zakończy się 30 stycznia, w dzień 30. finału WOŚP. Na ten moment w licytacji bierze 17 osób, a aktualna cena to 5855 złotych (stan na 21 stycznia).

SPRAWDŹ LICYTACJĘ!

Mistrz w rzucie młotem

Paweł Fajdek to czterokrotny mistrz świata w rzucie młotem, tym samym najmłodszy mistrz świata w historii. Trzykrotnie brał udział w Igrzyskach Olimpijskich: w Londynie, Rio de Janeiro oraz w Tokio. Fajdek pełni rolę ambasadora Stadionu Śląskiego.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.