Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Tu warto być. Kolorowanka

  • Dodano: 2016-03-09 13:45
Sto najlepszych miejsc na świecie, które musisz… pokolorować.
 
 
Przedstawiamy ranking miejsc na świecie według przewodnika Lonely Planet. To 100 najwspanialszych, niezapomnianych i zdecydowanie wartych uwagi miejsc na naszej planecie, ułożonych w hierarchii, począwszy od tych najwspanialszych.
 
 
 
Spośród tysiąca przeróżnych miejsc wybraliśmy kilkaset, a następnie poddaliśmy je głosowaniu, w którym wziął udział każdy członek Lonely Planet. Z niewielką dawką matematycznej alchemii uzyskaliśmy ostateczny ranking. 
 
 
Znajdziesz tu miejsca, które naszym zdaniem powinny trafić na twoją listę celów podróży; które wprawią cię w osłupienie, zadziwią i zaskoczą. Na tych kartach są twoje, możesz więc dać się ponieść fantazji i zrobić z nimi, co zechcesz.
 
 
Bądź kreatywny. Baw się, działaj. Pozwól, aby twój umysł udał się w cudowną podróż. Czerp inspirację z tych niesamowitych miejsc na naszej planecie.
 
 
Dzięki tej kolorowance odwiedzisz 100 najwspanialszych miejsc na świecie, wyselekcjonowanych przez ekspertów przewodnika Lonely Planet.
 
 
Od Wielkiego Kanionu po Alhambrę, od Wielkiej Rafy Koralowej po Akropolis i jeszcze dalej – wszystkie te zapierające dech w piersiach miejsca należą teraz do ciebie i możesz przedstawić je w sposób, jaki tylko zapragniesz.
 
 
Ćwicz kreatywność, skup myśli i uwolnij swoje zamiłowanie do wędrówek!
 
Tu warto być. Kolorowanka

Najnowsze informacje z Chorzowa w Twojej skrzynce e-mail.

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.