Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Turniej Siatkówki dla seniorów

  • Dodano: 2017-11-10 07:45, aktualizacja: 2017-11-10 07:55

W sobotę, 18.11, w DOSiR Sokolnia im. Ryszarda Kafanke w Chorzowie, Chorzowska Rada Seniorów zorganizuje turniej mini siatkówki dla seniorów z naszego miasta.

Chorzowski Turniej Mini Siatkówki Seniorów o Puchar Prezydenta Miasta to wydarzenie organizowane już po raz drugi. W ubiegłym roku spotkało się ono ze sporym zainteresowaniem, stąd decyzja o kontynuacji.

Chorzowska Rada Seniorów wyszła z propozycją przygotowania zawodów sportowych dla najstarszej części mieszkańców. Padło na mini siatkówkę – tłumaczy Magdalena Sekuła, pełnomocnik ds. aktywizacji społecznej. - Biorąc pod uwagę to, jak ważna jest wszelka aktywność fizyczna, miasto postanowiło włączyć się w organizację turnieju.

Nagrodę główną, czyli puchar, ufundował prezydent Andrzej Kotala. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 18 listopada w Dzielnicowym Ośrodku Sportu i Rekreacji „Sokolnia” przy ulicy Mazurskiej w Chorzowie. Rejestracja drużyn rozpocznie się o godzinie 10, start turnieju przewidziano na godzinę 11. Dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się telefonicznie z p. Magdaleną Śliwą pod numerem 516 187 054.

Turniej Siatkówki dla seniorów

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.