Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

W daleki świat z GEOTOUR

  • Dodano: 2017-06-23 14:45, aktualizacja: 2017-06-26 09:55

Wakacje za pasem, a Ty wciąż bez wykupionych wczasów? Nie wiesz, któremu biuru podróży zaufać, jaką ofertę wybrać? Biuro podróży GEOTOUR jest dla Ciebie. Firma współpracuje z siecią portali Silesia.info.pl.

Biuro podróży z siedzibą przy ul. Jana III Sobieskiego 8 w Chorzowie zostało założone w 1994 roku przez pilota wycieczek, Pawła Kaprala. Firma stale organizuje wyjazdy zorganizowane dla firm, szkół, parafii i rozmaitych instytucji. Specjalnością biura podróży są wycieczki objazdowe po Europie. W ofercie znajdują się m.in. podróże po Skandynawii, wyspach Morza Śródziemnego czy wyjazdy do europejskich miast.


Klienci indywidualni, którzy planują wakacje mogą liczyć na propozycje dostosowane do indywidualnych potrzeb. Biuro Podróży GEOTOUR udziela wskazówek przy wyborze oferty innych organizatorów turystyki zagranicznej na polskim rynku.
Jeżeli planujesz urlop na ostatnią chwilę, możesz również skorzystać z oferty last minute, a ci, którzy już wykupili wczasy, mają możliwość rezerwacji biletów autobusowych i lotniczych.


Jestem bardzo zadowolona z biura podróży Geotour. Bardzo profesjonalna, kompetentna i sympatyczna obsługa biura. Wyjazdy bez zastrzeżeń, wszystko w najlepszym porządku. Oferty Pani Karoliny przygotowywane są w tempie ekspresowym. Polecam! - możemy przeczytać wśród wielu opinii o GEOTOUR.


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej i zróżnicowanej oferty turystycznej biura podróży GEOTOUR!

Więcej informacji TUTAJ.

Najnowsze informacje z Chorzowa w Twojej skrzynce e-mail.

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.