Wiadomości z Chorzowa

Wspólne uderzenie w narkobiznes

  • Dodano: 2021-09-15 06:15, aktualizacja: 2021-09-15 06:31

Współpraca Wydziału Kryminalnego Policji w Chorzowie i Straży Granicznej po raz kolejny zakończyła się sukcesem. Wyspecjalizowany w wykrywaniu narkotyków pies bezbłędnie wskazał miejsce ich ukrycia.

Funkcjonariusze przechwycili ponad 3,5 tysiąca działek dilerskich amfetaminy i marihuanę


Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie we współpracy ze Strażą Graniczną, z placówki w Rudzie Śląskiej, pojechali do mieszkania 34-letniego chorzowianina. Ustalenia śledczych wskazywały, że może on handlować narkotykami. Przeszukując mieszkanie i budynki gospodarcze, czworonożny specjalista do tropienia narkotyków znalazł sporą ilość zabronionych substancji. W sumie mundurowi zabezpieczyli ponad 3,5 tysiąca działek dilerskich amfetaminy oraz marihuanę. Nie było to jednak jedyna zmartwienie dilera, gdyż był on poszukiwany przez organy ścigania. Po wykonaniu czynności mężczyzna został przewieziony do jednego z zakładów karnych, gdzie spędzi co najmniej kilkanaście miesięcy.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Lord

    Nareszcie Escobar złapany

  • hks

    brawo policja

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.