Wiadomości z Chorzowa

Za nami finał akcji Chorzowskie Psy 2021!

  • Dodano: 2021-11-25 07:15, aktualizacja: 2021-11-25 07:21

Akcja Chorzowskie Psy, organizowana przez Ruch Chorzów, dobiegła końca! Dzięki licytacjom oraz wpłatom kibiców, w ramach przedsięwzięcia udało się uzbierać sumę 14 tys. złotych. Całość, w postaci karmy i smyczy, przekazano do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie.

Wielkie niebieskie serce dało o sobie znać!

Kibice Ruchu Chorzów po raz kolejny pokazali, że nie jest dla nich obojętny los zwierząt. Ich odzew na akcję Chorzowskie Psy był naprawdę ogromny – dzięki ich wsparciu, udało się wesprzeć chorzowskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt na kwotę aż 14 tysięcy złotych! Pracownikom schroniska przekazano karmę wartą ok. 13 tysięcy oraz nowe obroże i smycze.

Adopcja ruszyła!

Dzięki akcji Chorzowskie Psy, kilka psiaków znalazło dom! Wszystko za sprawą zabrania czworonogów na stadion przy Cichej 6, gdzie nakręcono materiał promujący adopcję zwierzaków ze schroniska. Aż 8 psiaków, które odwiedziły stadion, zostało zaadoptowanych! Z tego wyjątkowego spotkania piłkarzy Ruchu z psiakami powstały zdjęcia, które trafiły do kalendarza na 2022 rok. Cały zysk z jego sprzedaży zostanie przekazany na działalność Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie.

Akcja Chorzowskie Psy

Akcję zainicjował Ruch Chorzów, w celu wsparcia miejskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Podczas akcji zbierano fundusze na działalność schroniska, a także na jego wyposażenie. Chorzowskie Psy miały zachęcić także do adopcji – jak się okazuje, działania podjęte przez piłkarzy były skuteczne! Finał akcji pokazuje, że wiele psiaków odnalazło dom. Klub obiecuje, że nadal będzie współpracował ze schroniskiem i że już niebawem podjęte zostaną kolejne działania na rzecz przebywających tam zwierząt.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojChorzow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.