Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Zabezpieczone nielegalne automaty do gier

  • Dodano: 2016-02-11 08:15, aktualizacja: 2016-02-11 07:40
Policjanci z Chorzowa zwalczający przestępczość gospodarczą, wspólnie z celnikami z Katowic, zabezpieczyli kolejne nielegalne automaty do gier losowych. Ich właściciele odpowiedzą za popełnienie przestępstwa z kodeksu karnego skarbowego, za co grozi im wysoka grzywna oraz nawet do 3 lat więzienia.
 
 
 
Wspólne działania policjantów zwalczających przestępczość gospodarczą z chorzowskiej komendy oraz celników z Urzędu Celnego w Katowicach, ukierunkowane były na zwalczanie nielegalnej działalności hazardowej. Mundurowi skontrolowali pochodzenie i legalność automatów do gier oraz posiadane zezwolenia. "Na celowniku" stróżów prawa znalazł się po raz kolejny lokal w centrum Chorzowa. W związku z podejrzeniem naruszenia przepisów o grach losowych, celnicy zabezpieczyli dwa nielegalne urządzenia, na których działały gry hazardowe wbrew obowiązującym przepisom. Funkcjonariusze urzędu celnego będą również prowadzili wobec właściciela postępowanie z kodeksu karnego skarbowego. Za przestępstwo prowadzenia gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grozi wysoka grzywna lub kara do 3 lat więzienia.

Najnowsze informacje z Chorzowa w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • BANKRUT

    Celny dawaj na cidry tam jest masa automtów w salonach i knajpach.

  • BOLEK

    LIKWIDUJCIE TE AUTOMATY BO WŁAŚCICIELE LOKALI NA NICH KUPE KASY ZARABIAJĄ A PODATKÓW NIE PŁACĄ

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.