Chorzów - portal miejski mojChorzow.pl

Wiadomości z Chorzowa

Zapisz się na zawody narciarskie o Puchar Prezydenta i wygraj!

  • Dodano: 2019-01-07 15:45

Ruszyła rejestracja VIII Zawody w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie o Puchar Prezydenta Miasta Chorzów. Rywalizacja w Złotym Groniu odbędzie się 26 stycznia.

Zgodnie z zapewnieniami Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu, rywalizacja będzie przebiegać w siedemnastu kategoriach indywidualnych, a także w kategorii OPEN dla kobiet i mężczyzn. Dodatkowo zostanie przeprowadzona klasyfikacja rodzinna. Tak, jak w latach poprzednich impreza odbędzie się w ośrodku narciarskim Złoty Groń w Istebnej. Najlepsi mogą liczyć na medale i atrakcyjne nagrody, a wszyscy uczestnicy otrzymają rabat na karnety narciarskie w ośrodku „Złoty Groń”. Uczestnicy będą musieli pokonać trasę slalomu giganta w dwóch przejazdach.

Początek zawodów planowany jest na 11.00. Biuro zawodów będzie czynne od 9.00 do 10.15 w dniu imprezy. Jak zapewniają organizatorzy, uczestnicy oprócz udziału w zawodach otrzymają rabat w wysokości 20 proc. na karnet narciarski, ciepły posiłek i herbatę.

Formularz dostępny jest na stronie internetowej MORiS. Wpisowe na imprezę sportową wynosi 50 złotych. Płatności należy dokonać w terminie 5 dni roboczych od daty zgłoszenia. Po tym terminie osoba automatycznie zostaje wykreślona z listy.

ING BANK ŚLĄSKI 15 1050 1214 1000 0023 5305 7751
W tytule przelewu należy wpisać „Istebna 2019 + imię i nazwisko zawodnika”.

W odpowiedzi na głosy uczestników dotyczące transportu zorganizowanego, wbrew wcześniejszym zapowiedziom, udostępniamy taką możliwość (maksymalnie 19 osób). Zainteresowane osoby prosimy o zaznaczenie tej opcji w formularzu zgłoszeniowym – informuje MORiS.

Organizatorem Pucharu Prezydenta Chorzowa jest Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.